Ірпінське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області повідомляє

"Гаряча телефонна лінія" Фонду

0-800-50-18-92

У Фонді соціального страхування України працює «гаряча телефонна лінія»  за номером

0-800-50-18-92.

Телефонні дзвінки в межах України безкоштовні.

«Гаряча телефонна лінія» управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

0-800-50-77-09

25 Листопада, 2019 р., 10:29
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області доводить до відома роботодавців, що наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 № 246, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 23.07.2007 за № 846/14113 (зі змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14.02.2012 №107), затверджений Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій (далі – Порядок).
25 Листопада, 2019 р., 10:28
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області (далі – управління) повідомляє, що зв'язку із дією постанови Правління Національного банку України від 20.06.2019 №82 «Про вилучення з готівкового обігу монет дрібних номіналів» (далі – Постанова №82) з 01.10.2019 розмінні монети номіналами 1, 2 та 5 копійок перестали бути засобом платежу, відповідно готівкові розрахунки мають здійснюватися банками в сумах, кратних найменшому номіналу грошових знаків національної валюти, що перебуває в обігу – 10 копійкам. Як наслідок, почастішали випадки надходження коштів Фонду на доходні рахунки відділень управління з недостачею.

28 Жовтня, 2019 р., 16:26
Методика проведення обстежень стану охорони праці на підприємстві

26 Вересня, 2019 р., 08:50
Як повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, за оперативними даними січня - серпня цього року фахівцями Фонду соціального страхування України було упереджено нецільове фінансування страхувальників на 7,2 млн гривень внаслідок проведення попередньої перевірки заяв-розрахунків.

24 Вересня, 2019 р., 09:09
З 18 по 20 вересня пройшов фінал сьомої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», яка щороку організовується Фондом соціального страхування України. У фінальних змаганнях взяли участь 272 спортсмени-аматори, які отримали травми внаслідок нещасних випадків під час виконання службових обов’язків. Про це повідомила пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

24 Вересня, 2019 р., 09:09
У виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України відбулася зустріч з представниками місії Міжнародного валютного фонду за участю заступника Міністра соціальної політики України Олега Коваля, начальника Управління нагляду за діяльністю Пенсійного фонду України та фондів соціального страхування Мінсоцполітики Максима Зацерковного, представників Міністерства фінансів України, в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Сергія Нестерова, заступників директора, керівників самостійних структурних підрозділів виконавчої дирекції Фонду.

05 Серпня, 2019 р., 15:58
Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України звертає увагу на значну кількість групових нещасних випадків, які сталися при виконанні робіт по ремонту і експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж, колекторів, колодязів протягом травня – липня 2019 року. Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекцію Фонду соціального страхування України.