Ірпінське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області повідомляє

"Гаряча телефонна лінія" Фонду

0-800-50-18-92

У Фонді соціального страхування України працює «гаряча телефонна лінія»  за номером

0-800-50-18-92.

Телефонні дзвінки в межах України безкоштовні.

«Гаряча телефонна лінія» управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

0-800-50-77-09

05 Серпня, 2019 р., 15:58
Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України звертає увагу на значну кількість групових нещасних випадків, які сталися при виконанні робіт по ремонту і експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж, колекторів, колодязів протягом травня – липня 2019 року. Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекцію Фонду соціального страхування України.

16 Липня, 2019 р., 10:56
Як повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, упродовж перших шести місяців 2019 року Фондом соціального страхування України було профінансовано листки непрацездатності на загальну суму 4,57 млрд. гривень. Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності у січні - червні склав 269,7 грн., що на 28,4% більше, ніж за той же період минулого року.

08 Липня, 2019 р., 08:52
Фонд соціального страхування України компенсує застрахованим особам втрачений за період догляду за хворою дитиною або членом сім’ї заробіток, починаючи з першого дня догляду. Розмір допомоги залежить від тривалості страхового стажу і визначається на загальних підставах. Про це повідомила  прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

04 Липня, 2019 р., 09:34
На цьому наголошує начальник відділу профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Олексій Савченко. За його словами, не за горами гаряча пора жнив. Природні умови вносять свої корективи в напружений графік роботи на полях. Господарники квапляться якомога швидше підготуватись до збирання урожаю зернових сільськогосподарські підприємства області. Подекуди вони вже почались, тому зростає небезпека отримання травм працівниками при роботі на зернозбиральних комбайнах, тракторах, інших технічних засобах обробітку та переробки зерна.

02 Липня, 2019 р., 10:38
Як інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, прожитковий мінімум для працездатних громадян тепер становить 2007 грн, для непрацездатних – 1564 грн. У зв’язку з цим зріс граничний розмір одноразової допомоги для осіб, у яких право на страхові виплати настало після 01 липня п. р.:

27 Червня, 2019 р., 15:36
  Фонд соціального страхування України звертається до керівників підприємств та організацій з проханням вжити усіх необхідних заходів із попередження нещасних випадків під час виконання робіт при дії високих температур повітря. Про це повідомляє пресслужба Фонду соціального страхування України. Спека у літній період негативно впливає на стан здоров’я людини при виконанні трудових та посадових обов’язків. Перегрівання на робочому місці (головний біль, нудота, втома, млявість, сонливість тощо) збільшує ризик настання нещасного випадку. Саме тому керівникам робіт в умовах підвищення температури повітря необхідно ретельніше планувати виробничі завдання для кожного працівника, обов’язково забезпечити належний контроль за дотриманням вимог законодавства щодо створення безпечних умов праці під час виконання робіт при дії високих температур навколишнього середовища, а саме: • перевірити забезпечення (забезпечити) працівників спеціальним одягом відповідних розмірів (у т. ч. головними уборами – бажано з натуральних тканин), здійснювати контроль за їх використанням;

27 Червня, 2019 р., 09:42
Одразу при виявленні нещасного випадку постраждалий або свідки події повинні повідомити про цей інцидент безпосереднього керівника або іншу особу, відповідальну за охорону праці в компанії. На цьому наголошує відділ профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.