Ірпінське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області повідомляє

"Гаряча телефонна лінія" Фонду

0-800-50-18-92

У Фонді соціального страхування України працює «гаряча телефонна лінія»  за номером

0-800-50-18-92.

Телефонні дзвінки в межах України безкоштовні.

«Гаряча телефонна лінія» управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

0-800-50-77-09

21 Травня, 2019 р., 15:56
Нова редакція Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві була затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337 та набуде чинності 01.07.2019 року. Про це інформує прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
17 Травня, 2019 р., 13:24
           15 травня 2019 року начальник Ірпінського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Сергій Таранюк та завідувач сектору перевірки обгрунтованості видачі листків непрацездатності Наталія Федієнко провели семінар-нараду із працівниками ТОВ «Пісківський завод скловиробів» смт. Пісківка Київської області , під час якої обговорювались питання взаємодії страхувальників та працівників відділення та надавались консультаціїі щодо роботи комісії із соціального страхування, заповнення листків непрацездатності та оформлення заяви-розрахунку для здійснення фінансування для надання матеріального забезпечення застрахованим особам.

24 Квітня, 2019 р., 11:09
Звернення в.о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергія Нестерова

23 Квітня, 2019 р., 16:38
Звіт по заборгованості не подається у разі самостійного виявлення роботодавцем завищення суми допомоги від Фонду

13 Березня, 2019 р., 10:16
До уваги голів комісій (уповноважених) із соціального страхування

05 Березня, 2019 р., 16:05
Минулоріч по Україні зросла кількість виданих закладами охорони здоров’я лікарняних, на підставі яких страхувальниками надано заяви-розрахунки для здійснення фінансування матеріального забезпечення робочими органами Фонду. Також зросла і загальна кількість оплачених днів по тимчасовій непрацездатності.