Ірпінське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області повідомляє

19 Грудня, 2018 р., 15:53
За І квартал 2019 року страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України, будуть подавати звіт до Фонду за новою формою

29 Серпня, 2018 р., 14:17
З початку 2018 року на Київщині медичною реабілітацією на базі санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України було забезпечено                 359 застрахованих осіб та членів їх сімей.

29 Серпня, 2018 р., 14:16
Як повідомила прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, відповідно до даних І півріччя 2018 року страховими експертами з охорони праці Фонду соціального страхування України у ході проведення перевірок виявлено 31 374 порушення законодавства про охорону праці. За даними фактами внесено 4 450 подань роботодавцям і 10 подань до органів Державної служби України щодо застосування адміністративних стягнень або притягнення до відповідальності посадових осіб, які допустили порушення.

14 Серпня, 2018 р., 13:33
Рівень професійних захворювань зменшився на 15,5% за даними І півріччя