Ірпінське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області повідомляє

29 Серпня, 2018 р., 14:16
Як повідомила прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, відповідно до даних І півріччя 2018 року страховими експертами з охорони праці Фонду соціального страхування України у ході проведення перевірок виявлено 31 374 порушення законодавства про охорону праці. За даними фактами внесено 4 450 подань роботодавцям і 10 подань до органів Державної служби України щодо застосування адміністративних стягнень або притягнення до відповідальності посадових осіб, які допустили порушення.

14 Серпня, 2018 р., 13:33
Рівень професійних захворювань зменшився на 15,5% за даними І півріччя