Ірпінське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області повідомляє

"Гаряча телефонна лінія" Фонду

0-800-50-18-92

У Фонді соціального страхування України працює «гаряча телефонна лінія»  за номером

0-800-50-18-92.

Телефонні дзвінки в межах України безкоштовні.

«Гаряча телефонна лінія» управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

0-800-50-77-09

06 Жовтня, 2021 р., 15:12
Ірпінське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує, з першого жовтня Україна повністю перейшла на електронні лікарняні. Після завершення перехідного періоду до правил створення медичних висновків і роботи з е-лікарняними було внесено ряд змін – їх напрацювали, аналізуючи зворотній зв’язок від усіх учасників процесу, наявні пропозиції, зауваження і кейси. Це дозволило оптимізувати кожну з ланок і мінімізувати можливі помилки.
04 Жовтня, 2021 р., 14:16
          Ірпінське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України надає роз’яснення щодо реабілітаційного лікування за кошти Фонду соціального страхування України.
30 Серпня, 2021 р., 22:06
Щодня в Україні зростає кількість медичних висновків про тимчасову непрацездатність, які лікарі створюють для пацієнтів замість видачі звичних паперових лікарняних. Сьогодні за даними НСЗУ сформовано вже майже 177 тисяч медвисновків, 92,9% з яких – у разі захворювання або травми загального характеру. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
26 Серпня, 2021 р., 11:33
З червня цього року деякі заклади охорони здоров’я розпочали роботу із формування та внесення медичних висновків про тимчасову непрацездатність до Реєстру медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я відповідно до Порядку формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність.
25 Листопада, 2019 р., 10:29
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області доводить до відома роботодавців, що наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 № 246, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 23.07.2007 за № 846/14113 (зі змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14.02.2012 №107), затверджений Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій (далі – Порядок).
25 Листопада, 2019 р., 10:28
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області (далі – управління) повідомляє, що зв'язку із дією постанови Правління Національного банку України від 20.06.2019 №82 «Про вилучення з готівкового обігу монет дрібних номіналів» (далі – Постанова №82) з 01.10.2019 розмінні монети номіналами 1, 2 та 5 копійок перестали бути засобом платежу, відповідно готівкові розрахунки мають здійснюватися банками в сумах, кратних найменшому номіналу грошових знаків національної валюти, що перебуває в обігу – 10 копійкам. Як наслідок, почастішали випадки надходження коштів Фонду на доходні рахунки відділень управління з недостачею.