Управління виконавчої дирекції Фонду соцстраху у Київській області очолив Георгій Галиць

Дата: 19.12.2018 15:51

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області знову очолив Георгій Галиць. Відповідне кадрове рішення прийнято на черговому засіданні правління Фонду, яке відбулося 12 грудня. Наказ про призначення Георгія Галиця підписав в.о. директора Фонду Сергій Нестеров 14 грудня цього року. До цього часу Георгій Галиць уже керував цією об’єднаною установою з серпня 2017 року.

Як відомо, Фонд соціального страхування України створено відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» шляхом злиття Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.