Соціальні працівники привітали громадян, що перебувають  на обслуговуванні в територіальному  центрі  з Великодніми святами

Дата: 29.04.2021 22:02

З нагоди святкування свята Воскресіння Христового працівники відділу соціального захисту населення Виконкому Пісківської селищної ОТГ привітали громадян  похилого  віку, що перебувають  на обслуговуванні в територіальному  центрі  та вручили їм продуктові набори.

Нехай в кожному домі буде святкова пасочка і крашанки! Адже цей день символізує перемогу життя над смертю і наше очищення від негідних помислів, єднає нас у спільних почуттях Віри, Надії та Любові, у прагненні жити краще, здійснювати важливі для всіх нас вчинки. Сподіваємось, що і підопічні нашого територіального центру  відчують себе єдиною родиною в цей непростий час.

Хай Світле Воскресіння Христове увійде у кожну домівку торжеством світлого і прекрасного!