Державна податкова служба інформує

27 Вересня, 2022 р., 15:54
Чи потрібно суб’єкту господарювання подавати повідомлення за ф. № 20-ОПП, якщо до внесення запису в ЄДР про припинення господарської діяльності не повідомлено контролюючий орган про закриття об’єктів оподаткування, однак в ЕК оновилась інформація про закриття
23 Вересня, 2022 р., 09:20
Бородянська ДПІ наголошує про необхідність подання фізичними особами-платниками податків до податкових органів відомостей про зміну облікових даних.
23 Вересня, 2022 р., 09:19
Бородянська ДПІ ГУ ДПС у Київській області нагадує, що наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 затверджено Порядок реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій. Відповідно до Порядку перереєстрація програмного реєстратора розрахункових операцій здійснюється у разі зміни найменування (прізвища, імені, по батькові (за наявності)) або податкового номера суб’єкта господарювання, найменування або адреси господарської одиниці, де використовується ПРРО.
15 Вересня, 2022 р., 11:32
ПОРЯДОК ПІДТВЕРДЖЕННЯ НЕМОЖЛИВОСТІ ВИКОНАННЯ ПОДАТКОВИХ ОБОВ'ЯЗКІВ
13 Вересня, 2022 р., 08:37
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ Управління інформаційної взаємодії
12 Вересня, 2022 р., 09:59
До Податкового кодексу України внесено зміни, які стосуються благодійної допомоги та одноразового (спеціального) добровільного декларування
07 Вересня, 2022 р., 20:53
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ Управління інформаційної взаємодії
25 Серпня, 2022 р., 13:52
Одноразове  (спеціальне) добровільне декларування: хто може ним скористатись та хто не може бути декларантом
12 Серпня, 2022 р., 13:34
Ірпінська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує, що фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, мають право не застосовувати реєстратори розрахункових операцій при здійсненні готівкових та/або безготівкових розрахунків.