Державна податкова служба інформує

вул. Центральна, 361

Контакти:

Тел. (04577) 5-28-75

УВАГА! Бородянська ДПІ зараз тимчасово знаходиться в Ірпінській ДПІ. Адреса: м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2А Телефон для довідок  (045) 9760026

22 Березня, 2024 р., 13:42
ГУ ДПС у Київській області нагадує, що розміри єдиного внеску у 2024 році становлятьі:
19 Березня, 2024 р., 14:39
ГУ ДПС  у Київській області нагадує що для отримання пільг щодо сплати земельного податку, ФО подає контролюючому органу за місцем знаходження земельної ділянки або за місцем знаходження будь-якої з земельних ділянок, що знаходяться у власності такої особи (якщо має у власності декілька земельних ділянок) заяву довільної форми про застосування пільги та документи, що посвідчують її право на пільгу в термін до 01 травня поточного року або протягом 30 календарних днів з дня набуття права на пільгу та/або права власності (якщо право на пільгу виникає протягом календарного року).
26 Лютого, 2024 р., 20:21
Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що порядок проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та порядок державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця визначено Законом України від 15.05.2003 № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» зі змінами та доповненнями (далі – Закон).
22 Лютого, 2024 р., 09:45
Головне управління ДПС у Київській області інформує платників податків, що на вебпорталі Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Ринок та оцінка земель» 15.01.2024 розміщено інформацію «Про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік», в якій поінформовано про значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік.
09 Лютого, 2024 р., 09:54
Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що 09 лютого, п’ятниця, є  останнім днем для подання: податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску за IV кв. 2023 року; декларації платника єдиного податку - юридичної особи (III група) за 2023 рік; декларації платника єдиного податку – ФОП (III група) , у т. ч. відомостей про сплату ЄСВ за 2023 рік; декларації з екологічного податку за IV квартал 2023 року; декларації з рентної плати за IV квартал 2023 року; розрахунків рентної плати за користування надрами (додатки 1 та 3 до декларації) за IV квартал 2023 року; розрахунків з рентної плати за спеціальне використання води (додатки 5, 6, 7 до декларації) за IV квартал 2023 року; копії звіту про використання води (форма №2ТП-водгосп (річна)) за 2023 рік платниками рентної плати за спеціальне використання води; розрахунків з рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів (додатки 8, 9) за IV квартал 2023 року; декларації збору за місця для паркування транспортних засобів за 2023 рік; декларації туристичного збору за 2023 рік; звітності щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів (форми №1-РС, №2-РС, №3-РС, №1-ОА, №1-ОТ) за січень 2024 року. Нагадуємо, що, незважаючи на воєнний стан, з 27.05.2022  платники податків мають повноцінно виконувати свої податкові обов’язки, зокрема зі сплати податків та зборів, подання звітності, реєстрації ПН, АН, РК тощо (п. п. 69.9 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ).
07 Лютого, 2024 р., 08:58
Головне управління ДПС у Київській області  повідомляє, що наразі значна  кількість людей здійснює закупівлю на різноманітних онлайн площадках товарів та продає їх через соціальні мережі Facebook, Instаgram, месенджери Viber, Telegram, тощо.