Державна податкова служба інформує

30 Січня, 2024 р., 15:28
Головне управління ДПС у Київській області інформує, що Державною податковою службою України розроблено зручний сервіс для фізичних осіб – «Калькулятор податку на майно», що розміщений на вебпорталі Державної податкової служби України у блоці «е-сервіси».
25 Січня, 2024 р., 09:25
Головне управління ДПС у Київській області інформує, що Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру листом від 12.01.2024 № 6-28-0.222-600/2-24 поінформовано ДПС про щорічну індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік.
19 Січня, 2024 р., 11:25
У п’ятницю, 19 січня 2024 року, завершуються граничні терміни
17 Січня, 2024 р., 09:36
Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що наразі триває кампанія декларування – 2024, протягом  якої  українці мають задекларувати отримані у 2023 році доходи, що підлягають оподаткуванню, але з яких не було сплачено податок при їх отриманні.
10 Січня, 2024 р., 10:11
На сьогодні у перевезеннях пасажирів в режимі таксі, за даними Української таксомоторної асоціації (УТМА), бере участь близько 220 тис. осіб (1,1% від економічно активного населення), переважна більшість з яких є неофіційно зайнятими фізичними особами, що не зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності. Діяльність таксистів у розумінні Господарського кодексу України – це цілком підприємницька діяльність, і при наданні послуг з перевезення пасажирів, таксисти зобов’язані проводити розрахунки через РРО та/або ПРРО та надавати споживачам таких послуг розрахункові документи встановленої форми та змісту.