Бородянська ДПІ інформує

26 Серпня, 2021 р., 11:51
Як розрахувати базу для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування
17 Серпня, 2021 р., 15:37
  З початку року платники Київщини спрямували до бюджетів громад більше 10 млрд грн
11 Серпня, 2021 р., 11:39
Так, до державного бюджету мобілізовано 313,9 млн. гривень. Переважну частину надходжень забезпечено за рахунок сплати:191,5 млн. грн. податку на додану вартість, 87,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 6,5 млн. грн. податку на прибуток.
11 Серпня, 2021 р., 11:36
Ірпінська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що 20 липня офіційно опубліковано Закон України №1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету». Цей Закон визначає особливості проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, яке відбуватиметься з 1 вересня 2021 року по 1 вересня 2022 року.
11 Серпня, 2021 р., 11:32
Закон про добровільне декларування доходів, так звана податкова амністія, є можливістю взаємно почати відновлювати довіру між бізнесом та податковою службою. Бізнес має нагоду розпочати все з чистого аркуша. У свою чергу, ДПС неухильно дотримуватиметься букви і духу закону та не використовуватиме амністію як інструмент для проведення прихованих перевірок та донарахувань. Про це заявив в.о. Голови ДПС Євген Олейніков під час міжнародного форуму «Податкова амністія 2021».
14 Липня, 2021 р., 11:43
        З початку року працівниками  Центру обслуговування платників Бородянської ДПІ ГУ ДПС у Київській області надано 1937 адміністративних послуг платникам податків,  зокрема:
14 Липня, 2021 р., 11:41
             Нещодавно у Бородянській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся семінар-практикум з начальником Бородянської  ДПІ  Юлією Титенко та представниками бізнесу на тему: «Алгоритм подання звітності з використанням сервісу Електронний кабінет платника. Актуальні питання щодо застосування РРО та ПРРО у 2021 році.»
18 Червня, 2021 р., 15:24
Головне управління ДПС у Київській області інформує, що фізичні особи, які перебували на загальній системі оподаткування та щодо яких до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб та громадських формувань   внесено запис про припинення підприємницької діяльності ФОП, подають ліквідаційні податкові декларації про майновий стан і доходи щодо отриманих доходів на загальній системі оподаткування востаннє за звітний період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності, у строки, встановлені Податковим кодексом України (далі - ПКУ) для місячного податкового періоду.
18 Червня, 2021 р., 15:23
Головне управління ДПС у Київській області просить платників податків, до яких телефонують нібито фахівці податкової служби, бути уважними та не реагувати на вимоги шахраїв. Телефонні шахраї, представляються працівниками податкової служби та вимагають у суб’єктів господарювання перерахування коштів на банківські карти на потреби податкової служби та за вирішення певних питань в контролюючому органі. Телефонують з мобільних номерів: +380993098749, +380669519144, +380953086882.