Офіційне працевлаштування - захищене майбутнє

Дата: 22.12.2023 10:02

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу роботодавців та найманих працівників на необхідності офіційного оформлення трудових відносин.

Не оформлені офіційно працівники ризикують втратити право на соціальні виплати: пенсійне забезпечення, виплати по лікарняних листах, виплата допомоги у зв’язку з втратою роботи, та інші.

Роботодавцю, який використовує не оформлену працю, варто памятати про негативні наслідки використання нелегальних трудових відносин, оскільки  відповідальність за порушення трудового законодавства переважає можливу вигоду - встановлені за результатами контрольно-перевірочних заходів порушення вимог законодавства про працю загрожують суттєвими   фінансовими санкціями, - штраф за використання праці одного неоформленого працівника може сягати 201тисячі гривень. За ці кошти можна два роки виплачувати працівнику заробітну плату на рівні мінімальної (6700 грн), сплачувати усі податки та збори та бути відповідальним роботодавцем.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast