5 мешканців громади отримали компенсації по програмі єВідновлення на порталі Дія

Дата: 26.06.2023 09:24

Серед 78 заявників по ВСІЙ Україні, які вже ОТРИМАЛИ компенсації по програмі єВідновлення на порталі Дія, 5 - з НАШОЇ громади!

Комісією з надання компенсації було опрацьовано 7 електронних заяв, поданих через електронну публічну послугу «єВідновлення».

За п’ятьма заявами було прийнято рішення про надання компенсації.

Загальна сума компенсації для відновлення пошкодженого житла становить 453, 8 тис.грн.

Нагадуємо, що отримувачі протягом 12 місяців з дня отримання компенсації повинні використати кошти.

Після завершення ремонтних робіт, визначених у чек-листі, отримувач компенсації зобов’язаний протягом 15 робочих днів подати (засобами Порталу Дія з урахуванням його технічної можливості або в паперовій формі через ЦНАП, посадову особу органу соціального захисту населення або нотаріуса) повідомлення про завершення ремонтних робіт.

Хоч і з певними труднощами, але #єВідновлення працює!