13 Березня, 2019 р., 15:33
07 березня в Пісківській гуманітарній гімназії відбулося свято до Міжнародного жіночого дня. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.
13 Березня, 2019 р., 15:23
5.03.19 року в Пісківській гуманітарній гімназії  відбувся конкурс читців, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка «Єднаймо душі словом Кобзаря!»,організований головним спеціалістом з питань культури Ярославою Поляковою, де взяли участь 35 учасників із всіх навчальних закладів Пісківської селищної ОТГ.
13 Грудня, 2018 р., 11:37
12 грудня 2018 в будинку культури с. Мигалки відбулися вечорниці до свята Андрія Первозванного із збереженням народних традицій.
19 Квітня, 2018 р., 10:42
19 квітня 2018 року в Бородянському палаці культури імені Т.Г. Шевченка відбувся щорічний захід «Люби і знай свій рідний край!».