Конкурс читців, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка «Єднаймо душі словом Кобзаря!»

Дата: 13.03.2019 15:23

5.03.19 року в Пісківській гуманітарній гімназії  відбувся конкурс читців, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка «Єднаймо душі словом Кобзаря!»,організований головним спеціалістом з питань культури Ярославою Поляковою, де взяли участь 35 учасників із всіх навчальних закладів Пісківської селищної ОТГ.

Почесне журі у складі: методиста Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості Валентини Сліпенко, директора Пісківського будинку культури Наталії Юрченко та головного спеціаліста з питань культури Ярослави Полякови, було вражене талановитістю дітей, від 5-ти річного віку до вже суспільно свідомих гімназистів.

Переможцями конкурсу читання стали: за власну поезію – Титенко Надія; молодша категорія: ІІІ місце – Харитоненко Ірина, Кучеренко Софія, ІІ місце – Шпитковська Дана, Клокун Марія, Опанасенко Аріанна, І місце -  Куліковська Олександра, Картак Анна, Моторний Дмитро; середня категорія: ІІІ місце – Вергелес Анастасія, ІІ місце – Кметь Юлія, І місце - Яровенко Вероніка; старша категорія: ІІІ місце – Крижанський Владислав, ІІ місце – Кисіль Єлизавета, а представляти Пісківську громаду в обласному огляді-конкурсі читців імені Т.Г.Шевченка вибороли  двоє надзвичайних юнаків - Семенчук Марк та Юрчук Кирил. Вітаємо переможців.