14 Лютого, 2020 р., 14:04
21 Грудня, 2019 р., 10:52
       Неймовірне дійство розгорнулося 19 грудня в парку «Молодіжний» Пісківської громади! Чудова, святкова атмосфера панувала напередодні новорічних свят. Дітлахи водили хороводи з казковими героями, приймали участь у різноманітних конкурсах та розвагах. Снігуронька подарувала дітям чарівні книги, а Миколайчик -  солодкі подарунки! А потім усі разом запалили вогники на красуні -ялинці!
11 Грудня, 2019 р., 16:48
6 грудня  весь український народ вшановував своїх захисників і відзначав День Збройних Сил України.
13 Березня, 2019 р., 15:38
10 березня в м.Пуща-Водиця відбувся ювілейний X - ий Всеукраїнський   фольклорно – етнографічний  фестиваль «Золоті ключі» імені Василя Верховинця в якому Пісківську громаду представили вокально-етнографічний колектив «Берегиня» кер.Тетяна Шевченко, концертмейстер Микола Шевченко с.Мигалки та посіли почесне ІІ місце. Вітаємо переможців!
13 Березня, 2019 р., 15:33
07 березня в Пісківській гуманітарній гімназії відбулося свято до Міжнародного жіночого дня. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.
13 Березня, 2019 р., 15:23
5.03.19 року в Пісківській гуманітарній гімназії  відбувся конкурс читців, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка «Єднаймо душі словом Кобзаря!»,організований головним спеціалістом з питань культури Ярославою Поляковою, де взяли участь 35 учасників із всіх навчальних закладів Пісківської селищної ОТГ.