Вшанування пам’яті загиблих жителів села Раска в 77 річницю тих жахливих подій.

Дата: 12.04.2020 04:58

На превеликий жаль  цьогорічна пандемія  що невгамовно лютує по усьому світі не дозволила  нам  цієї весни  провести традиційний скорботний , урочистий мітинг реквієм присвячений вшануванню пам’яті  жертв трагедії села Раска. Тому 77 річницю цієї  сумної події ,11 квітня 2020 року  вперше було вшановано  у  вузькому колі учасників.  Високу честь покладання квітів ,запалювання свічок, та хвилини мовчання  від імені жителів села Раска,всіх мешканців  Пісківської  Об’єднаної Територіальної Громади  ,Спілки поляків України  ,та усіх тих, для кого Раска    назавжди залишається в серцях до болю гострим  спомином -  було покладено на не чисельну делегацію у складі  Голови Пісківської Селищної ОТГ Рудніченка Анатолія Миколайовича,депутата Пісківської селищної ОТГ від села Раска Ковальського Валентина Дем’яновича,та Голову Спілки поляків Бородянського району Мілевського Арсена Адольфовича.

Дорогі друзі знаємо що усі ви в цей скорботний день були з нами. А пам'ять про ті страшні події назавжди залишиться у  нашій пам’яті та пам’яті наших нащадків!