Зі святом, захисники держави!

Дата: 11.12.2019 16:48

Фото без опису6 грудня  весь український народ вшановував своїх захисників і відзначав День Збройних Сил України.

Пісківська громада не залишилася осторонь свята мужності, сили, впевненості, надійності, міцності, шляхетності, запросивши в Мигалківський будинок культури та Пісківську гуманітарну гімназію захисників нашої держави для вручення відзнак, а також медалей сім’ям загиблих. Згадали  теплим словом і про волонтерів та привітали подяками. Допомагати військовослужбовцям – не легка справа. Саме таку  роботу – допомагати – взяли на себе волонтери. Напередодні свята – Дня місцевого самоврядування, яке відзначали в нашій державі 7 грудня,  служителів самоврядних структур привітали на урочистостях.

Усіх присутніх святковим музично-пісенним дарунком вітали таланти нашої громади.