День пам'яті захисників України

Дата: 30.08.2021 22:24

28 серпня у Пісківській громаді в рамках відзначення Дня пам‘яті захисників України було проведено забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України», запроваджений батьком загиблого героя у 2019 році.

Погода сприяла, то ж у забігу взяло участь більше п’ятидесяти людей, що прийшли цього дня вшанувати пам’ять загиблих та подякувати живим захисникам.

Перед забігом відбувся короткий мітинг, на якому ведучі розказали про хлопців з нашої громади, які віддали своє життя за цілісність та суверенітет української держави. Три Олександри.

Олександр Босий

Олександр Тищенко

Олександр Сівко

Секретар селищної ради у виступі наголосила про важливість проведення таких заходів для формування культури вшанування пам‘яті героїв та підтримки морального духу родин загиблих і тих, хто повернувся з війни.

Після забігу делегація з ветеранів, волонтерів та представників влади поклала квіти до могил всіх учасників бойових дій з нашої громади у Пісківці, Мигалках, Ірші та Макалевичах.

Символ дня пам’яті, соняшник, який став свідком страшних подій в Ілловайську, де наша армія зазнала найбільших людських втрат, а сьогодні в руках ветеранів нагадав нам про те, що ми винні цим хлопцям життя, сонце і небо.

Слава Україні! Героям слава!