До 180-річчя від дня народження Михайла Драгоманова

Дата: 21.09.2021 22:18

Український інститут національної пам’яті підготував інформаційні матеріали «Перший європейський амбасадор політично ще неіснуючої України» до 180-річчя від дня народження Михайла Драгоманова, яке в Україні святкуватимуть 30 вересня.

Матеріали розкривають цікаві аспекти життя і діяльності мислителя, містять підбірку цитат видатних українців про роль цього діяча для розвитку українського інтелектуального руху і сучасних дослідників про його вплив на формування нації, а також корисні посилання.

З матеріалом можна ознайомитись за посиланням

Перший європейський амбасадор політично ще неіснуючої України” Інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті до 180-річчя Михайла Драгоманова