Про роботу Національного  порталу  з імунізації

Дата: 13.05.2024 09:26

Інформуємо про роботу Національного  порталу  з імунізації, який був створений ГС “Коаліція за вакцинацію” завдяки підтримці американського народу, наданій через агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я“, який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.

Для прикладу було використано портали з імунізації, які вже давно та успішно функціонують в США та країнах Євроспільноти.

Це надійний державний інтернет-ресурс де можна:

• ознайомитись з Національним календарем вакцинації і з роз’ясненнями до нього
  • отримати відповіді на всі найпоширеніші питання щодо вакцинації від провідних українських експертів з імунізації
  • прочитати про кожну вакцинокеровану інфекцію та захисту від неї
  • знайти великий спектр доказових джерел інформації про вакцинацію отримати рекомендації з вакцинації відповідно роду занять
  • знайти інформацію про особливості вакцинації в інших країнах, рекомендації з додаткові вакцинації у випадку візиту чи переїзду до іншої країни.

Пропонуємо  скористатися можливістю вивчити  інформацію з надійних джерел vaccine.org.ua, а також, поділитися посиланням з близькими, які шукають достовірну інформацію про вакцинацію.