Пісківська громада
Бородянський район, Київська область

Небезпеку весняної повені ліквідовано силами громадськості

Щорічно під час весняної повені на річці Піщанка в районі вулиці Гоголя підтоплює приватні садиби громадян. Цього року колектив місцевих рибалок в складі бригадира – Федулова Генадія, Скаковських Володимира та Дмитра, Лавриненка Павла прорубали 300 метрів криги, звільнивши русло річки від очерету, що в свою чергу убезпечить місцевих жителів від пагубної дії повені.

Такий вчинок вартий поваги та наслідування! Люди ризикуючи власним здоров’ям, адже перебували тривалий час в крижаній воді, зробили важливу справу на благо громади. Якби ми мали більше таких небайдужих, свідомих та ініціативних громадян, то і жити стало б в рази краще!

Виконавчий комітет Пісківської селищної ОТГ висловлює подяку рибалкам за допомогу у нашій спільній справі – покращенні життя нашої громади.

З метою уникнення повені в майбутньому Пісківською селищною радою було замовлено проект по очистці Тетерівського ставка та русла річки Піщанка, який планується реалізувати протягом нинішнього року.« повернутися до списку новин