Бородянський район, Київська область

Милі, чарівні наші жінки!

Турботливі бабусі, ніжні матусі, люблячі сестри!

Вкотре прийшло найпрекрасніше свято – 8 Березня! Щиро і сердечно вітаю вас із чудовим святом весни і любові, ніжності і краси.

Вдячний вам за красу і ніжність, доброту і душевну чуйність, затишні вечори в колі сім'ї, за виховання вами розумних і талановитих дітей.

Саме ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою і, незважаючи на повсякденні турботи, даруєте їм спокій і щастя. Ви завжди випромінюєте своє тепло, підтримуєте добрим словом, надихаєте на творчість та працю.

У цей святковий день від усієї душі бажаю вам любові, добра, успіхів.

Хай цей день увійде у вашу оселю з ніжним і прозорим ароматом перших квітів, з чистим подихом весняного повітря, з першими теплими весняними сонячними променями. Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а у ваших домівках завжди панують мир, злагода і добробут. Хай цей день буде сповнений радості і чудес, нехай принесе приємні несподіванки, душевний комфорт та гармонію.

Зі святом Вас, дорогі жінки!

З повагою, голова Пісківської

селищної територіальної громади  Анатолій Рудніченко