Бородянський район, Київська область

Продовжуємо працювати над розробкою Стратегії розвитку громади.

16 травня 2018 року відбулося розширене засідання робочої групи із розробки Стратегії розвитку Пісківської об’єднаної територіальної громади. Окрім членів робочої групи у засіданні взяли участь селищні та сільські голови Макарівського та Бородянського районів, які в цей час перебували у громаді з навчальним візитом за програмою «Маршрути успіхів», організованим Київським регіональним відділенням  Асоціації міст України в рамках проекту «Розробка курсу на здійснення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Відкриваючи засідання Голова Пісківської селищної ради  Анатолій Рудніченко акцентував увагу присутніх на передумовах розробки Стратегії розвитку громади, її необхідності та участі громади у процесі стратегування.

Далі консультант з економічного розвитку проекту «ПУЛЬС» Тетяна Ревенко, що супроводжує процес розробки Стратегії Пісківської ОТГ, презентувала присутнім основні підсумки проведеного соціально-економічного аналізу та результати аналізу опитування мешканців громади та керівників підприємств установ  і організацій, а молодий активіст Юлія Рудніченко – про думку старшокласників та молоді за їх анкетуванням.

На основі соціально-економічного аналізу та думки мешканців громади члени робочої групи працювали над формулюванням стратегічного бачення майбутнього громади,  факторів SWOT -  сильних, слабких сторін, можливостей та загроз у розвитку громади.

Продовжуємо роботу над розробкою Стратегії розвитку громади і  вкотре запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цього процесу.