XIX Всеукраїнський конкурс звалювальників лісу

Дата: 07.09.2016 18:32

Фото без опису  27  серпня  2016  року  на  території  Тетерівського  держлісгоспу  відбувся  19-й Всеукраїнський конкурс-змагання вальників лісу та 9-й Всеукраїнський конкурс професійної майстерності "Кращий оператор гідроманіпулятора".  33  учасники  (26 команд)  з  усіх  куточків  України  боролися  за  право  називатися  кращими.

Фото без опису  Фото без опису

Це  почесне  звання  отримав  досвідчений  фахівець  із  Харківської  області  Сергій  Домашкін,  представник  команди  АТ  "Мотор  Січ".  Друге  і  третє  місця  вибороли  відповідно  Олександр  Сидоренко  (Сумська  область)  та  Володимир  Кухта  (Львівська  область).

Учасники  змагались  у  таких  видах:  звалювання дерева, монтаж нового ланцюга, розкряжування стовбура  комбінованим  різом, точне розкряжування стовбура, відокрем­лення сучків.

Вітаємо  Олександра  Костюшка  з  Київщини,  який  посів  п’яте  місце.

Конкурс  традиційно  проводиться  на  теренах  Пісківської  громади.  Щиро  і  гостинно  вітали учасників  Конкурсу  директор Тетерівського держлісгоспу Дмитро Гоцуляк, голова РДА Олександр Янковий, голова товариства лісівників України Олександр Яресько, голова ЦК профспілки працівників лісового госпо­дарства України Степан Кривов’яз.

Фото без опису  Фото без опису