Чорнобиль

Дата: 29.04.2017 08:29

26 квітня у Пісківській громаді біля пам’ятного знаку на території  храму Іоана Богослова відбувся мітинг-реквієм, присвячений 31-ій річниці Чорнобильської катастрофи.

Мітинг розпочався з виступу Голови Пісківської селищної ради об’єднаної територіальної громади, який вручив подяки учасникам ліквідації Чорнобильської аварії.

Учні Пісківського НВО підготували літературно-музичну композицію про Чорнобильську трагедію та її наслідки.

Отець Яків відслужив панахиду за загиблими ліквідаторами.

Спогадами про ті страшні події поділилися народний Герой Чорнобиля Обертинський Михайло Іванович та заступник голови Пісківської організації ветеранів Єстафьєв Володимир Миколайович.

Після промов усі учасники мітингу схилили у скорботі голови та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто жертовно віддав своє життя і загинув у чорнобильському пеклі.

По завершенню мітингу було покладено квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня почався відлік біди Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом не відомої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління