«Лети, лелеко, лети до Раски…»

Дата: 11.04.2018 16:17

Є події, над якими не владний час. Історія – це людська пам’ять. Вона нічого не забуває. 75 років промайнуло з того часу, як трапилась страшна трагедія. Кожного року у ці квітневі дні ми приходимо до священного меморіалу в квітуче маленьке село Раска – згадати, послухати, поплакати за невинно загиблими в роки війни жителями села, вшанувати їх світлу пам’ять.

Сьогодні 11 квітня 2018 року відбувся мітинг пам’яті, на якому були присутні Аташе консульського відділу амбасади Республіки Польща в Україні пані Іга Каца, ксьондз Анджей, виконавчий директор Київського регіонального відділення Асоціації міст України Гаррі Мартін разом з представниками, представники Пісківської громади на чолі з селищним головою Анатолієм Рудніченком, голова Спілки поляків України та члени головного управління Спілки поляків України, представники Бородянщини на чолі з селищним головою Олександром Сахаруком, представники районної державної адміністрації та районної ради, сільських, селищних рад, жителі села Мигалки, села Раска, селища Немішаєве, члени ради ветеранів, громадські організації та учнівська молодь.