Дата: 02.04.2020 11:20

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», наказом Державного центу зайнятості від 17 березня 2020 р. № 21 та з урахуванням імовірного розвитку складної епідемічної ситуації, Бородянська районна філія Київського обласного центру зайнятості встановлює тимчасовий порядок обслуговування клієнтів в приміщенні центру зайнятості:

1. Прийом документів, що фіксують намір клієнта щодо реєстрації, як безробітного здійснюється через засоби електронного зв`язку borodianka@koblcz.gov.ua або подачу документів до скриньки, яка знаходиться біля входу в приміщення центру зайнятості;
  2. Перелік документів, необхідних для реєстрації, відповідно до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою КМУ від 19.09.2018р. № 792 можна дізнатись за контактними телефонами : (04577)51292 або на сайті Державної служби зайнятості.
  3. Необхідну інформацію отримувати в онлайн режимі на офіційних інтернет-ресурсах державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище», «Освітній портал», «Профорієнтація та розвиток кар`єри» та на верифікованій Фейсбук сторінці державної служби зайнятості.
  4. Перелік документів
  5. Заява ДБ