Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад практичного психолога, вчителя- реабілітолога, вчителя-логопеда Пісківського ІРЦ

Дата: 03.09.2021 10:50

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», розпорядження селищного голови від 01грудня 2020 року № 81 – ОД із змінами, оголошується конкурс на заміщення вакантних  посад

• практичного психолога;
  • вчителя-реабілітолога;
  • вчителя-логопеда

Пісківського інклюзивно-ресурсного центру

практичного психолога Пісківського ІРЦ

Освіта :

вища не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Психологія» спеціалізація практичного психолога;

володіння державною мовою;

знання Конституції України; Закону України «Про державну службу»;

стаж роботи за фахом не менше трьох років.

вчителя-логопеда Пісківського ІРЦ

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-логопеда комунальної установи Пісківської селищної ради «Інклюзивно-ресурсний центр» з тижневим навантаженням 40 годин на тиждень :

Освіта :

вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Вчитель-логопед». Знання державної мови. Стаж роботи за фахом не менше трьох років.

вчителя-реабілітолога Пісківського ІРЦ

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади вчителя- реабілітолога комунальної установи Пісківської селищної ради «Інклюзивно-ресурсний центр» з тижневим навантаженням 40 годин на тиждень :

Освіта :

вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Фізичне виховання” (лікувальна фізкультура).  Знання державної мови. Стаж роботи за фахом не менше трьох років.

За інформацією звертатися до комунальної установи Пісківської селищної ради  «Інклюзивно-ресурсний центр» за адресою: смт  Пісківка, вул. Шевченка 2-а,   тел.: (097)709-25-01

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Розпорядження № 118-ОД від 02.09.2021 р.