З Днем Захисника України!

Дата: 14.10.2021 11:30

Шановні жителі Пісківської селищної ОТГ. 14 жовтня нині — особливий та важливий день. В цей день переплелись велике православне свято Покрови Пресвятої Богородиці, Свято Українського Козацтва та День Захисників і Захисниць України. Тож день сьогодні особливий.

Щиро вітаємо тих, хто зі зброєю в руках відважно та мужньо відстоює право нашої держави на мовну, культурну, територіальну ідентифікацію.

Ми схиляємо голови перед силою та незламністю духу наших українських військових та щиро віримо, що ваша відважність та віра в краще майбутнє нашої країни, і далі вестиме Україну до успіху та процвітання.

Висловлюємо найтепліші побажання учасникам бойових дій, військовослужбовцям та їх родинам. Ви наша гордість та надія.

Нехай життя дарує більше позитивних емоцій, здоров’я не підводить, а поряд будуть лише надійні, щирі люди та міцна підтримка.

Зі святом!