З Днем Захисників і Захисниць України!

Дата: 14.10.2022 13:18

Шановні Захисники та Захисниці України!

14 жовтня - світлий День Покрови Пресвятої Богородиці та День Захисників України. Саме сьогодні ми вітаємо тих, хто боронив суверенітет та кордони країни і продовжує це робити після повномасштабного вторгнення росії.

Так сталось, що свято започатковане в часи спротиву України державі агресору для вшанування мужності та надзвичайного героїзму Захисників. Саме вам, дорогі Захисники, ветерани, бойові медики, матері та родини полеглих Героїв, ми дякуємо за можливість жити, працювати, будувати плани на майбутнє та вірити у нашу перемогу. Дорогі захисники Української держави! Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців нацизму.

Ваша мужність і патріотизм уже здобули повагу і вдячність жителів України. Щиро вітамо вас з Днем Захисника України! Бажаємо вам незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, високих досягнень на благо рідної держави! Нехай надихає вас у ділах сьогоденних і планах на прийдешнє нетлінна сила Покрови Пресвятої Богородиці. Обіцяємо не забути вашого подвигу та всіляко підтримувати зараз і після перемоги.

Слава Україні! Слава її Захисникам!