Інформація про відновлення пошкодженого житла

Дата: 14.11.2022 16:36

УВАГА!

Продовжується відновлення пошкоджених в результаті військової агресії  будинків у Пісківській громаді. Частина домоволодінь буде відновлена коштом  міжнародних благодійних організацій: БО «Рокада» — виконавчий партнер Управління Верховного комісара ООН у справах біженців та  Карітас Україна.

Представники цих організацій самостійно здійснювали відбір за власними критеріями. Списки домоволодінь, що взяли в роботу благодійні організації на фото до даного допису.

Увага! Благодійні організації працюють без посередників з власниками пошкоджених домоволодінь, НЕ через органи місцевого самоврядування.

Якщо вашої адреси немає у переліку обох фондів, то, відновлення буде проведено коштом місцевого або обласного бюджету по Програмі ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації на території Пісківської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2022-2023 роки.

Станом на  14.11.2022  укладаються договори ремонту за цією програмою пошкоджених об’єктів за адресами:

смт Пісківка, Філіпова 3, 6А, 11А, 21А, 22а

смт Пісківка, Нове Селище 1, 3, 8, 9

смт Пісківка,  Лісова Поляна 1,  кв. 2,4

смт Пісківка,  Квітнева , 1Г

смт Пісківка, Ніни Сосніної ,2

Мигалки, Шевченка, 104 , Шкільна, 3,  8а, Героїв України 49 б, 70

Мар'янівка, 21,  Раска,18

Будемо додатково повідомляти про нові об’єкти, які взяли в роботу.

Крім того, всім у кого пошкоджено дах, замовлені матеріали для ремонту, який буде виконано працівниками благоустрою або силами власників.

Велике прохання!Якщо ви відновили свою оселю власним коштом повідомте про це, будь ласка, селищну раду!