Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в Пісківський селищній об’єднаній територіальній громаді

Дата: 13.06.2023 13:49

Виконавчий комітет Пісківської селищної ради (далі - Організатор) оголошує конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті межах Пісківської селищної ОТГ.

Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Постанов Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», від 18.02.1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» та Умов проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в Пісківській селищній об’єднаній територіальній громаді.

Об’єктом конкурсу є:

№ об’єкту

№ маршруту

Назва маршруту

Режим руху

Кількість оборотних рейсів в звичайному режимі

Кількість оборотних рейсів в режимі маршрутного таксі

Періодич-

ність

ст. Тетерів – с. Мигалки

Звичайний;

Маршрутне таксі

щоденно

Обов’язковими умовами проведення конкурсу є:

Транспортні засоби:

• Відповідати стандарту заводу – виготовлювача як автобуси міського (приміського) класу;
  • Автобуси повинні відповідати категорії М2, М3, класу А, якщо місткістю не більше 22 пасажирів, крім водія та класу І, ІІ, якщо місткістю понад 22 пасажири, крім водія;
  • Відповідати вимогам безпеки, охорони праці, державним стандартам;
  • Бути зареєстрованими відповідно до вимог чинного законодавства;
  • Перебувати в належному технічному та санітарному стані;
  • Бути укомплектованими відповідно до вимог Правил дорожнього руху, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту в Україні.

Перевізники:

• Мають ліцензію на право здійснення перевезення пасажирів автобусами;
  • Мають власну або виробничо – технічну базу інших підприємств, яка відповідає встановленим технічним нормативам і вимогам;
  • Відповідають вимогам, викладеним у ст. 34 Закону України «Про автомобільний транспорт»;
  • Водії, які залучаються до перевезень пасажирів, повинні мати у посвідченні відкриту категорію «Д» та/або «ДЕ», бути застраховані згідно з чинним законодавством;
  • Забезпечити пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами.

За додатковою інформацією щодо характеристики об’єктів конкурсу та для отримання бланків документів для участі в конкурсі звертатися до виконавчого комітету Пісківської селищної ради за адресою: Київська обл., Бучанський р-н, смт. Пісківка, вул. Дачна 66 та/або за телефоном+38 (067) 535-20-77.

Для участі у конкурсі перевізник-претендент подає щодо об’єкта конкурсу документи, визначені Умовами, статтею 46 Закону України “Про автомобільний транспорт”, за формою згідно з додатками 1-4 постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», дотримуючись умов подачі документів на участь у конкурсі на маршрутах в межах однієї територіально громади.

Документи для участі в конкурсі подаються до приміщення Організатора за адресою: Київська обл., Бучанський р-н, смт. Пісківка, вул. Дачна 66, 2-ий поверх, кабінет головного спеціаліста-юриста, з 08:00 – до 17:00 з понеділка по п’ятницю, в п’ятницю до 15:00.

Кінцевий строк прийняття докуметів – 03 липня 2023 року.

Засідання конкурсного комітету та проведення конкурсу відбудеться 17 липня 2023 року в 11:00 год. в залі засідань Пісківської селищної ради за адресою: Київська обл., Бучанський р-н, смт. Пісківка, вул. Дачна 66.

Проведення конкурсу забезпечується Організатором самостійно.

Телефони для довідок з питань проведення конкурсу та отримання бланків документів: +38(067) 535-20-77, електронна адреса: piskivka@ukr.net

Рішення №72 від 08.06.2023 р. Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування