Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.Паливна деревина

Дата: 26.06.2023 09:31

(відповідно до пункту 4постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Комунальне  Некомерційне Підприємство «Пісківський Центр Первинної Медико-Санітарної Допомоги» Пісківської селищної ради; вул. Шкільна,27,смт. Пісківка, Київська область, 07820; код за ЄДРПОУ — 42022388; категорія замовника — комунальне підприємство.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Деревина дров’яна для непромислового використання (НП), штабель

За кодом  ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина (03413000-8 Паливна деревина)/

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-23-006982-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері застосування.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до кошторисних призначень.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 781 800, 00 грн з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Визначено відповідно до Примірної методика визначення очікуваної вартості предмета, затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  18.02.2020  № 275 (далі — Методика).

Метод, застосований для розрахунку відповідно до Методики: Розрахунок очікуваної вартості  на підставі метода порівняння ринкових цін.

Відповідно до Методики:

Цод = (Ц1 + … + Цк)/К,  де

Цод – очікувана ціна за одиницю товару;

Ц1, Цк – ціни отримані з відкритих джерел інформації;

К – кількість цін отриманих з відкритих джерел інформації.

Направлено запит на надання комерційної пропозиції на товар – 1 шт;до філії «Тетерівське Лісове Господарство» ДП  «Ліси України».

Отримано відповідь на лист – 1 шт , від 20 червня 2023 року з ціною 1302,00 грн.з ПДВ за 1 м3.

Опрацьовано тендерні пропозиції закупівлі ВТО за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-05-11-001947-a.

Взято до уваги 2 комерційні пропозиції подані на вищезазначений тендер: ФОП Рукас І.А. з ціною 1244,00 за 1 м3 та ФОП Терещенко В.Є. з ціною 1298,00 грн за 1 м3.

Також опрацьовано товарні карточки в ПРОЗОРО МАРКЕТІ за предметом закупівлі ДЕРЕВИНА та виведено середню ціну 1367,00 за 1 м3.

Тому використовуючи методику визначення очікуваної вартості предмета закупівлі встановили  середню ціну 1303,00 грн за 1 м3.

Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями (з аукціоном)

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі

Кількість, м³

Товщина, см

Від 2 см

Довжина см

До 1,9 метра

Відповідність стандартам / Оцінка відповідності

Вимоги ДСТУ, діючі стандарти і технічні умови (ТУ), встановлені чинним законодавством для товару даного виду

Вимоги до групи порід

Сосна/ ялина/ осика

Наявність сучків та гілок

Висота сучків, що залишилися не повинна перевищувати 30 мм.

Допустимість наявності кори

Допускається наявність кори

Вимоги до транспортування (доставки)

Автотранспортом Постачальника (Учасника).

Вимоги до однорідності

Однорідні змішані відповідної групи порід.

Вимоги до приймання партії

Перерахунку на щільні метри кубічні.

Визначення об'ємів поставки в перерахунку на щільні метри кубічні

За коефіцієнтами зі складометрів в щільні метри кубічні (згідно  ТУУ-00994207-002:2018) або ДСТУ 3243-88 Дрова. Технічні умови

Вимоги до пакетування

Без пакетування.

Примітка:

1. До ціни тендерної пропозиції включаються наступні витрати:
  • податки і збори (обов’язкові платежі), що сплачуються або мають бути сплачені;
  • витрати на поставку до закладу
  • складування (не допускається висипати купою);
  • навантаження;
  • розвантаження з використанням маніпулятора;
  • інші витрати, передбачені для товару даного виду.
  1. До розрахунку ціни пропозиції не включаються будь-які витрати, понесені учасником у процесі здійснення процедури закупівлі та витрати, пов’язані з укладанням договору про закупівлю. Всі витрати сплачуються учасником за рахунок його власного прибутку.
  2. В пропозиції ціни вказуються за кожну одиницю виміру товару, який пропонується для постачання і з урахуванням найменувань та кількості, що вимагається Замовником та остаточно виводиться підсумкова ціна тендерної пропозиції.