УВАГА! ЖКП "ПІСКІВСЬКЕ" оголошує про намір змінити діючі тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій на території Пісківської громади

Дата: 03.08.2023 13:23

До відома споживачів!

Житлово-комунальне підприємство «Пісківське» повідомляє, що діючі  тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій на території Пісківської громади на сьогоднішній день не покривають в повному обсязі витрат підприємства, що призводить до погіршення якості надання послуг по обслуговуванню житлового фонду та фінансового стану підприємства загалом.

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про житлово-комунальні послуги» надаємо вам інформацію про нові тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій на території Пісківської громади для надання пропозицій та зауважень відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 130 від 05.06.2018 р., що приймаються за адресою: смт Пісківка, вул. Квітнева, буд. 2 , або за телефоном (098) 576 69 65 до 17.08.2023 року.

-        буд. 4а по вул. Н. Селище – 6,69 грн.;

-        буд.62а по вул.Дачна – 6,63 грн.;

-        буд.62б по вул.Дачна – 6,11 грн.;

-        буд.64 по вул.Дачна – 6,14 грн.;

-        буд.64а по вул.Дачна – 6,11 грн.

Зазначені тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій плануються ввести в дію на території Пісківської територіальної громади з 01 вересня 2023 року.

Пояснювальна записка щодо зміни тарифів

Пояснювальна записка, частина 2

Коментарі:

Богдан Леонід Михайлович
2023-08-16 22:00:56

Наскільки я познайомився з усіма таблицями на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, ЖКС "Пісківське" ніде не вказав, як буде використовувати кошти, які не законно хоче вирахувати з жильців вказаних будинків. Це значна сума, зокрема, по будинках вулиця Заводська 94-96 (хоча вказана адреса в. Петровського???) різниця в вирахуванням більш як 31000 грн за 1 місяць. У всіх жителів важке матеріальне становище, тим паче, наказом Президента України - заборонено підіймати тарифи в час військового стану країни.... Цей намір ЖКП "Пісківське" має корупційні складові, які можуть буди розглянуті в судовому звернені. Я проти підняття тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, які, до речі, виконуються не більше як 50 відсотків....