Бородянський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області повідомляє

14 Січня, 2019 р., 14:19
Доброго дня, пане Міністре. Ми чекаємо через 6 місяців на первістка. Просимо Вас детально пояснити процедуру реєстрації. Бо від батьків допомоги не багато – все з їхнього часу змінилося, а друзі всі говорять по-різному. Дякую.
14 Січня, 2019 р., 14:19
Нагадуємо, що на Київщині з березня 2016 року діє послуга видачі свідоцтва про народження батькам дитини безпосередньо у пологовому будинку. Окрім того, сьогодні батьки новонароджених також мають змогу скористатися новітніми електронними сервісами, аби, наприклад, оформити грошову допомогу на малюка чи зареєструвати його місце проживання.
14 Січня, 2019 р., 14:18
Чи можна позбавити батьківських прав одного із батьків, який зовсім забув про дитину?
14 Січня, 2019 р., 14:18
Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко
14 Січня, 2019 р., 14:17
Вітаю Вас пане Міністре! Поясність, будь ласка, чи зможуть ті, хто ще не отримав субсидію її отримати і у кого мають право її забрати. Роман Дергач
14 Січня, 2019 р., 14:16
З прийняттям другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває було змінено мінімальний гарантований розмір аліментів для дитини – тепер він не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Що робити, якщо один із батьків сплачує аліменти у сумі меншій, ніж встановлено законом?