День знань - 2016

Дата: 10.09.2016 07:39

Фото без опису Осінні квіти, вишиванки, кольорові повітряні кульки… Приємні зустрічі та щирі вітання, веселі спогади й дзвінкий сміх. Шкільна родина зустрічає цей чудовий, ні з чим незрівнянний день — день Першого дзвоника — в країні знань, в мить, коли дружня учнівська сім’я приймає у свої обійми першокласників, таких красивих, радісних і схвильованих!

1  вересня  у  навчальних  закладах  Пісківської  об’єднаної  територіальної  громади  пролунали  Перші  дзвоники,  що  сповістили  про  початок  нового  навчального  року!

Тож бажаємо усім наснаги, творчих ініціатив, впевненості у власних силах і ніколи не зупинятися на шляху до мети!  Миру, міцного здоров’я та благополуччя!