Стартував процес розробки стратегічного плану розвитку Пісківської об’єднаної територіальної громади

Дата: 07.03.2018 11:08

Вчора, 06 березня 2018 року у приміщенні Пісківської селищної ради під головуванням Анатолія Рудніченка відбулося перше – організаційне засідання робочої групи із розробки Стратегічного плану розвитку Пісківської об’єднаної територіальної громади.

Члени робочої групи, а ними є представники виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів, депутати обласної та селищної ради,  представники підприємництва та громадськості, зовнішні експерти, розглянули методологію розробки цього важливого документа, етапи його розробки, обговорили план-графік проведення заходів зі стратегування, які представила присутнім експерт Київського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Ревенко.

Далі члени робочої групи приступили власне до першого етапу розробки – підготовки стратегічного аналізу громади: визначили його структуру, перелік показників та формування бази даних для якісного аналізу, який має стати фундаментом майбутньої стратегії.

Було вирішено також заручитися у цьому думкою громади, провівши опитування мешканців, представників бізнесу та лідерів громадської думки. Для кожної з цих категорій респондентів затвердили форму анкет для опитування та визначили методи проведення цього важливого заходу.

Тож кожен житель селища Пісківка, сіл Мигалки та Раска Пісківської об’єднаної територіальної громади має можливість висловити свою думку щодо нинішнього стану та перспектив розвитку громади.

Запрошуємо до співпраці!