Робочий візит Київського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 16.02.2018 13:10

15 лютого 2018 з робочим візитом та наданням методичної допомоги щодо здійснення якісної соціальної роботи для незахищених категорій населення, опікунських та прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, а також з приводу передачі повноважень щодо ведення обліку із районного центру на місцевий прибули директор Київського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Калгіна Людмила Григорівна, начальник із соціальної роботи Київського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Савченко Олена Миколаївна, директор Бородянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мельниченко Ірина Іванівна.

Разом з начальником відділу соціальних послуг Пісківської селищної  ОТГ Геренок Тетяна Станіславівна відвідали три прийомні сім’ї і один будинок сімейного типу, що знаходяться на території Пісківської громади, для здійснення перевірки, обстеження умов проживання та надання методичної допомоги.