Вчора парк «Молодіжний» вигравав яскравими фарбами!

Дата: 19.02.2018 13:10

Уся громада долучилась до святкування «Масляної»:

Розпочалось дійство зі слів вітання голови Пісківської ОТГ Рудніченка Анатолія Миколайовича, цікаву концертну програму показали вокально-етнографічний колектив «Берегиня» (керівник Т.В. Шевченко), гурт «Забава» (керівник С.М. Клокун) та вокалістка Надія Прокоп.

Свої палатки зі смаколиками, млинцями та пампушками представили: Відділ освіти, Пісківська селищна ОТГ, Пісківська гуманітарна гімназія, ЗДО «Вишенька», ЗДО «Артемко», Тетерівська ЗОШ та масив «Вербівка» (за ініціативи депутата Л.А. Ковальчук) та Мигалківський старостат.

Як завзято діти розпочали спортивні змагання перетягуючи канат, а потім передали естафету дорослим! Усі бажаючі мали змогу перевірити свою силу розпилюючи колоду, а найсміливіші діставали зі стовпа чоботи, м’яку іграшку та багато інших цінних подарунків.

На свято завітали володарка Гран-прі конкурсів «Талановиті Діти України» та «Ти в серці моїм Україно», а також другої премії Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри-2017»  Софія Жукова.

Радо привітав усіх зі святом Золотий голос Пісківської громади, лауреат багатьох Всеукраїнських фестивалів та конкурсів, представник нашої громади на міжнародній культурній арені Павло Скляров.

Завершили свято танцями, піснями, народним гулянням!