Мітинг-реквієм в с. Раска

Дата: 05.04.2017 13:39

Цього року минає 74 роки з дня страшної трагедії: під час другої світової війни село Раска було спалено дотла, а жителі - розстріляні.

11 квітня 1943 року загинуло 613 місцевих жителів, з яких 120 – дітей! Ми пам`ятаємо ці жахливі сторінки історії нашого краю, тому кожного року у цей день біля могили збираються сотні людей, щоб вшанувати пам`ять загиблих.
Пісківська селищна рада запрошує усіх жителів громади взяти участь у мітингу-реквієму, що відбудеться 11 квітня 2017 року о 12:00 у с.Раска. Під час мітингу буде відкрито обеліск жінці-матері.