Відбулось відкриття І Спартакіади в Пісківській ОТГ

Дата: 05.02.2017 15:21

Наш край завжди славився великими здобутками у спорті. У нас є видатні спортсмени, які в різні часи досягли великих успіхів у цій сфері. Найпопулярнішими видами завжди були хокей, футбол і волейбол.

Сьогодні в суспільстві одним із основних завдань є залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя. Тому й виникла ідея організувати Спартакіаду в Пісківській селищній ОТГ, урочисте відкриття якої відбулося 5 лютого 2017 року на  базі Пісківської гуманітарної гімназії.

Спартакіаду організовано з ініціативи відділу освіти, культури, молоді та спорту, туризму та зовнішніх зв’язків та під патронатом Голови Пісківської  громади. Фінансову підтримку надано заводом ім. Артема.

Cлова  привітання  до учасників Спартакіади прозвучали від  Голови Пісківської селищної ОТГ Рудніченка Анатолія Миколайовича, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Шашенко Віри Вікторівни, а також  головного спеціаліста у справах розвитку фізичної культури та спорту Чморика Віктора Івановича. Було надано слово головному  судді Спартакіади  Малишеву Леоніду Глібовичу, який побажав командам успіху.

Спартакіада розпочалася змаганнями з волейболу. Ігри  відбувалися у спортивних залах Пісківської гуманітарної гімназії та Пісківського НВО. У змаганнях взяли  участь збірні команди мікрорайонів селища серед чоловіків та жінок  Пісківка, ДОК, Лісгосп, масив  ім. Артема, П’ятиповерхівки, Мигалки і команда від заводу ім. Артема. Всього взяло участь у перший день Спартакіади близько 100 учасників.

Після урочистого відкриття відбулося жеребкування і перший тур змагань.

Чоловіки:

Завод Артема – Масив Артема. (0:3)

Лісгосп – П’ятиповерхівки(3:0)

Пісківка – ДОК (0:3)

Жінки:

Завод Артема – Масив Артема. (-+)

Лісгосп – П’ятиповерхівки(+-)

Пісківка – ДОК (2:3)

За календарем змагань у команди Мигалок  вихідний.

Спартакіада  буде проводитися протягом всього року і проходитиме  на спортивних базах та майданчиках селища. Учасниками змагань є мешканці селища згідно місця проживання. Фінальні змагання будуть проводитися в дні державних свят протягом  року. Загальне керівництво покладається на організаційний комітет у складі:

1. Голова  - Чморик В. І. – головний спеціаліст у справах розвитку фізичної культури та спорту в

Пісківській селищній ОТГ.

2. Головний суддя -  Малишев Л. Г. – вчитель фізичної культури Пісківської гуманітарної гімназії.

3. Панченко С.П. – вчитель фізичної культури Пісківського НВО.

4. Гребенюк В.Є. – вчитель фізичної культури Тетерівської ЗОШ.

5. Юрченко М.В. – тренер Пісківського спортивного центру

6. Керівництво навчального закладу, на базі якого проводяться спортивні заходи.

Оргкомітет Спартакіади щиро вдячний усім учасникам першого дня ігор  та бажає успіхів у змаганнях.