На 26 черговій сесії ради Пісківської ОТГ депутати затвердили символіку громади

Дата: 16.03.2018 15:52

ОПИС герба Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади

«В золотому полі з чорною главою обтяженій чотирма золотими ядрами тетерук;

Щит вкладений в зелений картуш підбитий золотом та обтяжений міською срібною короною (під якою золотий напис 2016).»

Тлумачення символіки:

- Пісківська об’єднана громада склалася з чотирьох населених пунктів - це чотири залізні ядра, які історично пов’язані з видобутком та переробкою корисних копалень в Пісківській рудні,

- 4 населені пункти об’єдналися - головна складова герба,

- Алегорично «Тетерук» назва річки та залізничної станції Тетерів де виникли та розвивались населені пункти.

Золото - символізує знатність, могутність і багатство, а також християнські чесноти: віру, справедливість, милосердя і смиренність.

Зелень - символізує надію, достаток, свободу і радість, але може і просто означати лугову траву.

Чернь - символ обережності, мудрості, сталості в випробуваннях, а також печалі і трауру.

Прапор розроблений на основі герба об’єднаної територіальної громади.

Полотнище прапора горизонтальне в пропорції 2:3. Прапор скошений діагонально з права на ліво білою смугою в пропорції 20:1 (вертикаль прапора до співвідношення білої смуги), ліворуч на жовтий праворуч на зелений кольори.

В центрі прапора розміщений герб Пісківкої ОТГ.