Пісківська громада

Київська область, Бучанський район

Страховий травматизм за п’ять місяців 2018 року по Київській області

Дата: 14.06.2018 16:11
Кількість переглядів: 776

Фото без опису

 

Як відзначив начальник відділу з профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Олексій Савченко, протягом п’яти місяців 2018 року до районних і міських відділень управління надійшло 91 повідомлення про нещасні випадки, що сталися з працівниками суб’єктів господарювання Київщини.

За його словами, зберігається позитивна динаміка щодо зниження кількості повідомлень про нещасні випадки. Так, з початку року їх надійшло на 10,8% менше, ніж за аналогічний період минулого року. За результатами розслідування нещасних випадків, в тому числі тих, що сталися в минулому році, до реєстру внесено 71 нещасний випадок, які комісіями з розслідування були визнані такими, що пов’язані з виробництвом. У страхових нещасних випадках постраждало 85 працівників, з яких 5 – із смертельним наслідком, які сталися в Бориспільському, Києво-Святошинському районах та м. Біла Церква.

За п’ять місяців 2018 року в порівнянні з відповідним періодом минулого року спостерігається зростання загального виробничого травматизму на 5%, зі смертельним наслідком на 25%.

Найбільш травмонебезпечною галуззю економіки Київської області з початку року є постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря. Доля страхових нещасних випадків тут складає 17,6% (травмовано 15 осіб).

Найбільше смертельних випадків зафіксовано в сфері будівництва – 2 (40%) із загальної кількості страхових нещасних випадків зі смертельним наслідком – 5 осіб.

За гендерним принципом рівень травматизму розподіляється нерівномірно: 64% постраждалих на виробництві складають чоловіки (54 особи) та 36% – жінки (31 особа). Всі смертельні випадки приходяться на чоловіків (5 випадків).

За віковим розподілом найбільш уразливими виявилися працівники віком від 40 до 59 років (58,8% від загальної кількості травмованих осіб), за рівнем смертельного травматизму працівники віком від 40 до 49 років (60% від загальної кількості смертельних випадків).

«Служба страхових експертів з охорони праці обласного управління і надалі продовжує активну профілактичну діяльність, спрямовану на запобігання нещасним випадкам, усунення загрози здоров’ю працівників, викликаної умовами праці», - резюмував начальник відділу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь