Зустріч з радниками регіонального розвитку програми U-LEAD з Європою

Дата: 15.06.2018 09:55

18 червня о 12 годині в приміщенні Пісківської гуманітарної гімназії відбудеться зустріч з радниками регіонального розвитку програми U-LEAD з Європою, Тетяною Тимошенко та Павлом Бабенком, які в той же час представляють Всеукраїнську Федерацію роботодавців у сфері туризму України.

На зустрічі будуть обговорюватись механізми розвитку туризму в Пісківській ОТГ  в рамках створення Стратегії розвитку громади, зокрема, проект «Пісківка та прилеглі території – курорт місцевого значення». До участі запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності у сфері туризму (заклади харчування, розміщення тощо), члени робочої групи, а також всі небайдужі жителі громади, яких цікавить даний напрям розвитку.