МЕДОВИЙ ФОРУМ «УКРАЇНА МЕДОВА І СВІТ»

Дата: 10.09.2018 14:37

МЕДОВИЙ ФОРУМ «УКРАЇНА МЕДОВА І СВІТ»

20 Вер 2018 09:00-16:00

Реєстрація на подію

20 вересня Торгово-промислова палата України у партнерстві з Посольством  Франції в Україні та за підтримки Київської обласної державної адміністрації  проведе  осінній діловий форум «Україна медова і світ».

Форум стане сучасним комунікаційним майданчиком для обговорення актуальних питань виробництва та реалізації українського меду.

Запрошуємо до участі у форумі бджолярів, виробників бджільницької продукції, експортерів меду, керівників і представників громадських об’єднань,  вчених, експертів, виробників обладнання, успішних підприємців, які зацікавлені в економічному розвитку України.

У роботі  форуму візьмуть участь також представники Міністерства аграрної політики та продовольства України,  Державної  служби  України  з  питань  безпечності  та якості харчових продуктів,  міжнародних організацій та установ, провідні французькі експерти в галузі виробництва продукції бджільництва.

Захід передбачає пленарну частину: «Україна медова – разом формуємо позитивний імідж у світі» та дві панельні дискусії: «Експорт і великі гравці медового ринку – ключі до успіху» та«Бджолярі – від аматорства до ефективного бізнесу».

Теми для обговорення

• Підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому та зовнішніх ринках.
  • Підвищення інвестиційної привабливості галузі, а також заходи щодо збереження здоров’я бджіл.
  • Впровадження нових комерційних можливостей для галузі бджільництва в Україні, з урахуванням міжнародного досвіду.
  • Аналіз світового ринку меду та його перспективи, розвиток вітчизняного бджільництва та державна політика у цій сфері, впровадження дорожньої карти реформування галузі бджільництва в Україні, заходи щодо  збереження здоров’я бджіл, організація внутрішнього ринку меду.
  • Вдосконалення законодавства та його гармонізація відповідно до вимог ЄС.
  • Шляхи залучення інвестицій у медовий бізнес, кредитування виробників і страхування ризиків для бджолярів.
  • Розвиток європейського законодавства щодо маркування продукції.
  • Відповіднысть української продукції стандартам і вимогам країни-імпортера.
  • Рекомендації звиходу на нові ринки. Маркетингова стратегія, реклама як активне просування на ринки, просування в мереженій торгівлі.
  • Як Франція підтримує малого виробника: створення виробничих кооперативів; розвиток географічних найменувань у медовій сфері.
  • Французький та європейський досвід у розвитку внутрішнього ринку (культура споживання, контроль якості, розвиток схем дистрибуції).
  • Вихід малого виробника на самостійний експорт – що для цього потрібно?
  • Створення та наповнення Єдиного реєстру пасічників України й інші питання.

Програмою форуму передбачено постійно діючу виставку-презентацію меду та продукції бджільництва, дегустації та майстер-класи від виробників.

Запрошуємо до партнерства!

Програма форуму формується.

Додаткова інформація:

Олег Юхновський, тел.: +38 (044) 583 50 69, e-mail, u-ol@ucci.org.ua

Реєстрація  учасників:

Олена Бєлова, bov-bsd@ucci.org.ua

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова і проводиться до 17:00 19 вересня

за тел.: (044) 584-28-24 або e-mail: press@ucci.org.ua.