Пісківська громада

Київська область, Бучанський район

Конкурс на право оренди приміщення

Дата: 08.10.2018 15:50
Кількість переглядів: 862

Фото без опису

Пісківська селищної ОТГ оголошує про проведення конкурсу на право оренди об'єкту нерухомого майна, що належить до комунальної власності Пісківської територіальної громади.

Нежитлове приміщення загальною площею 15,21 кв.м, що розташоване в будівлі КНП « Пісківського центру первинної медико-санітарної допомоги» Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади за адресою:       

 смт. Пісківка., вул.. Шкільна 27; балансоутримувач - Комунальне некомерційне підприємство « Пісківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади; стартова орендна плата за базовий місяць – 1051,8 грн.; сума застави –1051,8  грн.

Розмір стартової орендної плати (початковий розмір орендної ставки) об’єкта оренди визначається з урахуванням орендних ставок за використання комунального нерухомого майна відповідно до затвердженої Постановою КМУ від 4 жовтня 1995 р. № 786 Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу.

Початкові умови конкурсу на право оренди об’єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади селища.

1. Найбільший запропонований розмір (%) орендної ставки за використання нерухомого майна за цільовим призначенням порівняно із початковим розміром орендної ставки.

2. Запропонований розмір орендної ставки за використання комунального нерухомого майна повинен бути не нижче орендної ставки згідно з затвердженої Постановою КМУ від 4 жовтня 1995 р. № 786 Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, із змінами та доповненнями».

3. Мета використання комунального нерухомого майна (об’єкту оренди) за цільовим призначенням (розміщення суб'єктів господарювання, що діють на основі приватної власності і провадять господарську діяльність з медичної практики)

4. Своєчасне і у повному обсязі внесення орендної плати щомісяця у термін не пізніше 15-го числа місяця, наступного за звітним, з урахуванням індексу інфляції.

5. Переможець конкурсу в 5-денний термін після затвердження результатів конкурсу зобов’язаний направити до органу місцевого самоврядування виконавчого комітету ради Пісківської селищної ОТГ, заяву на оренду разом з відповідним пакетом документів.

тел.: (04578) 33-0-53.

6.Належне виконання істотних умов договору оренди.

7. Ефективне використання орендованого майна.

8. Дотримання вимог експлуатації об’єкта. Своєчасно здійснювати за власний рахунок поточний ремонт орендованого майна. Ця умова  не розглядається як дозвіл на виконання поліпшень орендованого майна та не несе за собою обов’язки орендодавця стосовно компенсації вартості ремонту. Витрати орендаря на проведення поточного ремонту  відшкодуванню не підлягають.

9.Утримання об’єкта оренди в належному санітарно-технічному стані.

10. Забезпечення пожежної безпеки об’єкта оренди.

11.Укладання договору оренди комунального нерухомого майна з переможцем конкурсу у 12. Денний термін після проведення конкурсу.

13.. По об’єкту оренди– використання нерухомого майна за цільовим призначенням – для розміщення суб’єкту господарювання, що діє на основі приватної власності і провадить господарську діяльність з медичної практики. 

14. До участі у конкурсі не допускається особа, якщо нею надано пропозиції щодо використання нерухомого майна у спосіб заборонений чинним законодавством України.

15. Якщо при відкритті запечатаних конвертів виявилося, що учасники конкурсу, які відповідно до поданих пропозицій можуть бути визнані переможцями, подали однакові пропозиції, то ці учасники конкурсу на цьому ж засіданні можуть надати додаткові пропозиції у письмовому вигляді щодо більшого розміру орендної плати (ставки).

16. Подання зобов'язань щодо виконання умов конкурсу.

Переможцем конкурсу буде визнано учасника конкурсу, який відповідає всім умовам конкурсу, визначеним конкурсною комісією, та який надав пропозиції про найбільший розмір орендної ставки порівняно із початковим розміром орендної ставки (тобто найбільший розмір місячної орендної плати за використання об’єкта оренди порівняно із стартовою орендною платою за базовий місяць.).

Конкурс відбудеться 8 листопада 2018 року о 11.00 в адміністративному приміщенні органу місцевого самоврядування виконавчого комітету ради Пісківської селищної ОТГ за адресою: смт. Пісківка., вул.. Дачна 66

Термін прийняття заяв та конкурсних пропозицій на участь у конкурсі до 5 листопада 2018 року (включно) до 17.00.

Для участі у конкурсі учасники подають для реєстрації до органу місцевого самоврядування виконавчого комітету ради Пісківської селищної ОТГ заяву встановленої форми про участь у конкурсі та документи:

Для учасників конкурсу, які є юридичними особами:

- копії установчих документів (свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи (за наявності), виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб (датою видачі не пізніше 1 (одного) місяця), свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість, статут підприємства, наказ про призначення керівника підприємства);

- ліцензія на здійснення юридичною особою окремого виду діяльності (у разі необхідності);

- належним чином оформлена довіреність, видана представнику  юридичної особи з наданням повноважень щодо збільшення розміру орендної плати безпосередньо на конкурсі;

- заява про оренду (заявка на участь у конкурсі зразок у вкладеному файлі);

- відомості про фінансовий стан (платоспроможність учасника конкурсу);

Для фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності:

- документ, який посвідчує особу (копія паспорта – стор. 1, 2, 11);

- належним чином оформлена довіреність, видана представнику  фізичної особи з наданням повноважень щодо збільшення розміру орендної плати безпосередньо на конкурсі;

- заява про оренду (заявка на участь у конкурсі зразок у вкладеному файлі);

- копія свідоцтва про державну реєстрацію як підприємця;

- декларація про доходи;

Конкурсні пропозиції надаються у конвертах з написом «На конкурс», і не можуть бути гіршими, ніж початкові умови, запропоновані конкурсною комісією.

За додатковою інформацією звертатися по тел.: (04578) 33-0-53.

 

Зразок заяви до оголошення


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь