Виїзд Бородянського районного центру зайнятості в Пісківську селищну ОТГ.

Дата: 23.10.2018 16:09

23 жовтня 2018 року відповідно до затвердженого графіку відвідувань відбувся запланований виїзд фахівця Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості в Пісківську селищну об’єднану територіальну громаду.
       На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема: інформаційно-консультаційні послуги, в тому числі щодо умов порядку реєстрації, обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів, з можливістю організації професійного навчання на замовлення роботодавця, про наявні, актуальні вакансії в Бородянському, Ірпінському та Києво-Святошинському районах.

А також проінформовано зайняте та незайняте населення про актуальні вакансії, які потребують укомплектування на ТОВ «Пісківський завод скловиробів», а саме: бухгалтер, водій навантажувача, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, інженер з охорони праці, завантажувач печей, комірник, контролер якості, столяр, шихтувальник, начальник відділу охорони праці, оператор склоформувальних машин, секретар керівника.