Проведено спільний рейд житлового сектору громадян в Пісківській селищній ОТГ

Дата: 12.11.2018 09:51

Бородянський район: проведено спільний рейд житлового сектору громадян

У зв’язку з збільшенням кількості пожеж та загибеллю, травмуванні на них громадян, у тому числі дітей, 09 листопада 2018 року Бородянські рятувальники організували та провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання в Пісківській селищній ОТГ, де напередодні був випадок травмування та загибелі людей на пожежах. Були сформовані рейдові групи на чолі з представниками Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області та працівників, депутатів Пісківської ОТГ, працівників Вишгородської ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз», кореспондентів інформаційної агенції «Погляд».

Рятувальники здійснили подвірні обходи та відвідали помешкання громадян. Особлива увага зверталася на житлові будинки, де проживають одинокі люди та багатодітні сім’ї, а також громадяни які опинились в складній кризовій ситуації. Під час спілкування з громадянами рятувальники наголосили на збільшенні кількості пожеж під час проходження осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду та опалювального сезону. Під час обстеження будинковолодінь особлива увага зверталась на стан електрогосподарства, пічного опалення, та експлуатації газового обладнання. Кожному господарю були надані конкретні рекомендації із приведення в безпечний стан їхніх осель.  Рятувальники вручили місцевим жителям тематичні пам’ятки інформаційного характеру про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у поводженні з відкритим вогнем, користуванні електроприладами, пічним опаленням.

(фотоматеріали додаються)

Іван МАРИЦЬ

Головний інспектор Бородянського РВ

ГУ ДСНС України у Київській області