Про необхідність реєстрації колективних договорів

Дата: 26.11.2018 11:21

З метою проведення роз’яснювальної роботи серед керівників підприємств, організацій та установ розміщених на підвідомчій території про необхідність укладення та реєстрації колективних договорів.

На сьогодні, колективний договір є дієвим інструментом соціального захисту працівників та стимулом дотримання роботодавцям вимог чинного законодавства про працю, врегулювання соціально-трудових відносин.

Контроль за виконанням умов колективного договору на підприємствах усіх форм власності здійснюється Головним управлінням Держпраці у Київській області, при проведенні перевірки додержання законодавства про працю державним інспектором праці.

В зв’язку з вищезазначеним, рекомендуємо всім організаціям, установам, підприємствам, які не уклали колективний договір, розпочати колективні переговори по укладанню колективного договору та після схвалення загальними зборами трудового колективу подати його на повідомну реєстрацію в трьох автентичних примірниках до органу місцевого самоврядування виконавчого комітету ради Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади.