За 2018 рік на Київщині на 23,5% зросла кількість укладених тристоронніх договорів на реабілітаційне лікування застрахованих осіб

Дата: 22.01.2019 15:41

На цьому наголосив начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Віталій Нємцев. Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області проведено комплекс заходів щодо забезпечення хворих послугами з медичної реабілітації з укладенням тристоронніх договорів: між органом Фонду, санаторієм і застрахованою особою.

Віталій Нємцев відзначив, що аналіз результатів діяльності фахівців з медичної реабілітації відділень управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області щодо направлення застрахованих осіб та членів їх сімей на відновлювальне лікування показав, що кількість пацієнтів, направлених до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів у 2018 році за укладеними тристоронніми договорами перевищує кількість хворих, які отримували відновлювальне лікування у 2017 році на 105 осіб. Це на 23,5% більше минулорічних показників.

«Станом на сьогодні управління забезпечує повне покриття потреби працевлаштованих громадян Київської області у відновленні здоров’я на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів», - підкреслив начальник відділу.