Виїзний прийом громадян в Пісківській селищній об’єднаній територіальній громаді.

Дата: 12.02.2019 15:36

З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, оперативного і безперешкодного реагування на потреби осіб з числа безробітних у сфері соціального захисту та подолання безробіття, надання якісних соціальних послуг роботодавцям, 12 лютого 2019 року заступником директора начальником відділу надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості І.Дубинюк було проведено виїзний прийом громадян в Пісківській селищній об’єднаній територіальній громаді.
На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги, що надає служба зайнятості, а також ознайомлено з «Порядком реєстрації, переєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 року №792, який вступив в дію з 01.01.2019 року.

Під час прийому громадян також було ознайомлено з актуальними вакансіями на ринку праці району та з можливістю організації професійного навчання на замовлення роботодавця.Фото без описуФото без опису